24 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Rozbił auto z matką i dziećmi. Sprawca nawet się nie zatrzymał

REKLAMA

Groza na drodze w Zielonce pod Kolbuszową. Kierowca uszkodził auto, uciekł, a kiedy policja go zatrzymała miał ponad 4 promile alkoholu!

Sprawca kierował volkswagenem. Auto nie trzymało się swojego pasa ruchu i wjechało w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki Mitsubishi.

Mitsubishi kierowała 32-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która podróżowała wraz z dwójką dzieci w wieku 5 i 8 lat. Na szczęście ani ona, ani dzieci nie odniosły obrażeń.

Policjanci szybko ustalili dane sprawcy kolizji i pojechali do jego miejsca zamieszkania. Z relacji domowników wynikało, że mężczyzna przed chwilą wrócił do domu. Funkcjonariusze wylegitymowali 31-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego, który kierował volkswagenem oraz przebadali go na stan trzeźwości. Alcotest wykazał 4,32 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna teraz odpowie przed sądem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj