21 C
Rzeszów
wtorek, 6 czerwca, 2023

Poważany sklepowy niechlubnie zakończył swoją 20-letnią karierę

REKLAMA

Trochę się tego nazbierało. Przez 1,5 roku pracownik sklepu przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu systematyczni wynosił z niego towar. Mężczyzna pracował w markecie 20 lat. Wszyscy mieli do niego wielkie zaufanie. Cieszył się poważaniem i szacunkiem. Był dla innych wzorem.

Ten szlachetny obraz runął jak domek z kart. Sumienny pracownik miał drugą twarz. Pokazywał ją na przerwie w pracy. Wymykał się wtedy do samochodu i wrzucał do auta łupy. Rabował wszystko, co udało mu się schować za pazuchę: proszki, szampony, dezodoranty.

Złodziej doskonale znał zasięgi kamer, dlatego robił wszystko, aby nie dać się złapać. Ale policjanci byli sprytniejsi i zdemaskowali rabusia. Sprawcą okazał się 45-letni mieszkaniec gminy Gorzyce, który w markecie pracował blisko 20 lat. Obliczono, że upadł towar na 13 tys. zł.

Nieuczciwy pracownik przyznał się do kradzieży, lecz nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić, dlaczego to robił. Część łupu odzyskano i artykuły zostaną przekazane do sklepu.

Za popełnione przestępstwo mieszkaniec gminy Gorzyce będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
21 ° C
21 °
21 °
52 %
4.1kmh
0 %
wt.
21 °
śr.
18 °
czw.
22 °
pt.
23 °
sob.
23 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu