24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Poważany sklepowy niechlubnie zakończył swoją 20-letnią karierę

REKLAMA

Trochę się tego nazbierało. Przez 1,5 roku pracownik sklepu przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu systematyczni wynosił z niego towar. Mężczyzna pracował w markecie 20 lat. Wszyscy mieli do niego wielkie zaufanie. Cieszył się poważaniem i szacunkiem. Był dla innych wzorem.

Ten szlachetny obraz runął jak domek z kart. Sumienny pracownik miał drugą twarz. Pokazywał ją na przerwie w pracy. Wymykał się wtedy do samochodu i wrzucał do auta łupy. Rabował wszystko, co udało mu się schować za pazuchę: proszki, szampony, dezodoranty.

Złodziej doskonale znał zasięgi kamer, dlatego robił wszystko, aby nie dać się złapać. Ale policjanci byli sprytniejsi i zdemaskowali rabusia. Sprawcą okazał się 45-letni mieszkaniec gminy Gorzyce, który w markecie pracował blisko 20 lat. Obliczono, że upadł towar na 13 tys. zł.

Nieuczciwy pracownik przyznał się do kradzieży, lecz nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić, dlaczego to robił. Część łupu odzyskano i artykuły zostaną przekazane do sklepu.

Za popełnione przestępstwo mieszkaniec gminy Gorzyce będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj