23.4 C
Rzeszów
wtorek, 18 czerwca, 2024

Policjantka dostała mandat za…wezwanie policji

REKLAMA

Młoda policjantka (21 l.) z Kolbuszowej, która na prywatce w Rzeszowie zadzwoniła po patrol, aby uciszył znajomych, dostała 500 zł mandatu.

To kara za nieuzasadnione wezwanie policji. Młoda funkcjonariuszka była nietrzeźwa, została odwieziona do domu. Nie znaleziono nikogo, kto skarżyłby się na hałasy, zatem wątek zakłócania ciszy nocnej został umorzony. O sprawie zrobiło się natomiast głośno za sprawą mediów, które opisały że, funkcjonariuszka próbowała najpierw sama przeprowadzać interwencję. Chciała legitymować towarzystwo, ale nikt nie potraktował jej poważnie. Dlatego wzywała posiłki. Kobieta była jednak tak pijana (2 promile), że nie wiedziała, gdzie dokładnie się znajduje. Podała Kolbuszową. Policjanci jednak ustalili dokładny adres: na ul. Pigonia na Nowym Mieście w Rzeszowie.

Sprawa ma dalsze konsekwencje. Policjantka została zawieszona. Trwa osobne postępowanie dyscyplinarne.

Funkcjonariusz w trakcie zawieszenia – musi zdać broń, legitymację służbową, pobiera połowę wynagrodzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj