21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Kobieta z Ukrainy omal nie straciła życia. Ocalili ją policjanci

REKLAMA

58-letnia Ukrainka uciekła przed wojną do Polski i jej życie znalazło się w wielkim niebezpieczeństwie. W Hali Kijowskiej w Korczowej, gdzie znalazła tymczasowe schronienie, doznała silnego ataku padaczki.

Kobieta w środku nocy, na parkingu upadła i uderzyła głową o bruk. Miała silne drgawki, nagle przestała oddychać. Liczyła się każda sekunda, a wokół nikt nie wiedział, co należy zrobić. Na szczęście natychmiast na pomoc ruszyli dwaj policjanci z drogówki z Nysy i Opola, którzy teraz pełnią służbę na granicy. Dzięki ich umiejętnościom ratowniczym, poszkodowanej zostały przywrócone czynności życiowe.

58-latka została zabrana do szpitala. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Dzielnym policjantom – sierż. szt. Wojciechowi Stypińskiemu i st. sierż. Maciejowi Miszkiewiczowi należą się wielkie słowa uznania. Brawo panowie!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj