10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Nieoczekiwany finał erotycznej zabawy w lesie. Amanta ratuje policja

REKLAMA

Pewien 51-latek z Niemiec poszukiwał mocnych erotycznych wrażeń. Podczas randki w lesie zniewolił się na własne życzenie, ale takiego finału się nie spodziewał. Z opresji musieli ratować go policjanci.

Niemiec umówił się na randkę w lesie niedaleko Bückeburga w północnych Niemczech. Kobietę poznał przez internet. Miał dość nietypową zachciankę. W ramach gry miłosnej zapragnął, aby znajoma go skrępowała.

Amant rozebrał się, a potem w stroju Adama pozwolił związać sobie nogi i ręce za plecami. Gdy leżał na ściółce i czekał na kulminacyjny moment zabawy, stało się coś nieoczekiwanego. Kobieta odebrała telefon. Zaczęła z kimś rozmawiać, a potem odeszła i… zupełnie zapominała o swoim zniewolonym kochanku.

Mężczyzna znalazł się w niezręcznej sytuacji. Mógł tylko jęczeć i wzywać pomocy. Na szczęście jego męki trwały godzinę. Znalazł go gajowy i spacerowicze. Na miejsce wezwano policję w obawie, że nieszczęśnik mógł paść ofiarą brutalnego przestępstwa.

51-latek wytłumaczył sytuację policjantom. Milczy jednak na temat tożsamości kobiety. Mimo to nadal trwa dochodzenie. Policja ustala, czy mogło dojść do naruszenia prawa: nieudzielenia pomocy, czy też pozbawienia wolności.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj