23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Kierowca busa był w rozpaczliwej sytuacji. Potem napisał list

REKLAMA

„Okazali zainteresowanie, udzielili mi bardzo życzliwej i skutecznej pomocy” – napisał kierowca busa. Był tak wdzięczny, że kiedy wrócił do domu natychmiast wysłał list pochwalny do komendanta w Nisku!

Mężczyzna pochodzi z Radzynia Podlaskiego w Lubelskiem. Był prawie 200 km od domu, kiedy nieopodal Niska jego bus odmówił posłuszeństwa. W tamtej chwili szofer znalazł się w rozpaczliwej sytuacji i nie było nikogo, kto przyjąłby się jego losem. Z wyjątkiem patrolu policji. Mundurowi – st. sierż. Ewa Piątek i st. post. Arkadiusz Draus, zatrzymali się i zainteresowali problemem.

Naprawa auta na miejscu okazała się niemożliwa. Stróże prawa zorganizowali lawetę i warsztat, do którego zabrano pojazd. Zabezpieczyli też miejsce awarii na drodze krajowej nr 19, aby ostrzec innych kierowców.

Postawa mundurowych zaskoczyła i poruszyła pechowego kierowcę. Kiedy dotarł do domu napisał list pochwalny, który wysłał do komendanta powiatowego nadkom. Dariusza Szybiaka.

Szofer podziękował za okazaną pomoc, życzliwość i profesjonalizm policjantów. – Jestem bardzo zbudowany postawą funkcjonariuszy i ogromnie wdzięczny za okazaną mi pomoc – napisał.

Stróże prawa – jak zaznaczają – za swoją służbę nie oczekują specjalnych podziękowań, jednak każde miłe słowo jest dla nich bardzo ważne. – Cieszymy się i czujemy satysfakcję z tego, co robimy – mówią skromnie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj