19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Drań napadł starszego pana i ukradł mu całą emeryturę!

REKLAMA

Zuchwały napad na emeryta w Rzeszowie. Oprawca znał swoją ofiarę. Na ul. Jana Styki poprosił go o pożyczkę, a potem brutalnie odebrał całą saszetkę z emeryturą.

Bandzior zaczepił poszkodowanego na ulicy. Najpierw grzecznie poprosił o pożyczenie kilku złotych. Ofiara (65 l.) dobrodusznie się zgodziła. Sięgnęła po saszetkę. Wtedy oprych zauważył, że saszetka wypchana jest banknotami. Poturbował mężczyznę, przewrócił go na ziemię i odebrał mu jego własność.

Starszy pan stracił 950 zł – całą swoją emeryturę, którą właśnie wypłacił z banku. Wkrótce poskarżył się policjantom, wsiadł do radiowozu i razem z nimi objechał okolicę w poszukiwania zbira.

Oprych został zatrzymany kilka chwil po napadzie, pieniądze odzyskano. Sprawca pochodzi z powiatu sanockiego, ale od pewnego czasu rezydował w okolicach rzeszowskiego dworca. Wcześniej dokonywał innych drobnych przestępstw – m.in. okradł pacjenta w szpitalu.

Teraz 36-latek został aresztowany. Odpowie za rozbój. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zobacz też:

Perfidny rabuś okradł pacjenta

Zgłosił włamanie, choć sam był intruzem w rodzinnym domu

Zuchwały napad na kobietę. O co chodziło bandziorowi?

Napad na emeryta w Rzeszowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj