6.4 C
Rzeszów
niedziela, 28 maja, 2023

Drań napadł starszego pana i ukradł mu całą emeryturę!

REKLAMA

Zuchwały napad na emeryta w Rzeszowie. Oprawca znał swoją ofiarę. Na ul. Jana Styki poprosił go o pożyczkę, a potem brutalnie odebrał całą saszetkę z emeryturą.

Bandzior zaczepił poszkodowanego na ulicy. Najpierw grzecznie poprosił o pożyczenie kilku złotych. Ofiara (65 l.) dobrodusznie się zgodziła. Sięgnęła po saszetkę. Wtedy oprych zauważył, że saszetka wypchana jest banknotami. Poturbował mężczyznę, przewrócił go na ziemię i odebrał mu jego własność.

Starszy pan stracił 950 zł – całą swoją emeryturę, którą właśnie wypłacił z banku. Wkrótce poskarżył się policjantom, wsiadł do radiowozu i razem z nimi objechał okolicę w poszukiwania zbira.

Oprych został zatrzymany kilka chwil po napadzie, pieniądze odzyskano. Sprawca pochodzi z powiatu sanockiego, ale od pewnego czasu rezydował w okolicach rzeszowskiego dworca. Wcześniej dokonywał innych drobnych przestępstw – m.in. okradł pacjenta w szpitalu.

Teraz 36-latek został aresztowany. Odpowie za rozbój. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zobacz też:

Perfidny rabuś okradł pacjenta

Zgłosił włamanie, choć sam był intruzem w rodzinnym domu

Zuchwały napad na kobietę. O co chodziło bandziorowi?

Napad na emeryta w Rzeszowie

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.4 ° C
7 °
6 °
85 %
1.5kmh
0 %
niedz.
19 °
pon.
21 °
wt.
20 °
śr.
18 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu