20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zuchwały napad na kobietę. O co chodziło bandziorowi?

REKLAMA

Zuchwały napad na kobietę w Dębicy. Zakapturzony oprych wyszedł z mroku. Jego atak nie jedną ofiarę mógłby przyprawić o zawał serca.

Ulica Przemysłowa położona jest na obrzeżach Dębicy. Mieści się tu wiele zakładów i firm. Nie ma prywatnych domu. Po zmroku raczej rzadko kto tędy spaceruje. Właśnie tu 31 października po godz. 18 doszło do napadu.

Oprych był ubrany na ciemno i na głowę miał naciągnięty kaptur. Idąca chodnikiem samotna 24-latka wydała się dla niego łatwym celem. Dopadł ją, zaczął szarpać aż odebrał torebkę. Kobieta była całkowicie zaskoczona. Próbowała się wyrywać, krzyczała, wzywając pomocy. Z silnym oprychem nie miała szans. Bandzior uciekł z łupem.

Pokrzywdzona była bardzo wystraszona, ale na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Natychmiast wezwała policję.

Mundurowi zorganizowali błyskawiczną obławę. Po kilku godzinach napastnik został zatrzymany w domu. Podejrzanym okazał się 23-latek. – Mężczyzna odpowie za rozbój i uszkodzenie ciała. Grozi mu do 12 lat więzienia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

ulica przemyslowa
Napad na kobietę w Dębicy. Do ataku doszło na ul. Przemysłowej | Fot. Google Street View

Zobacz też:

Perfidny rabuś okradł pacjenta

Skrzywdził nastolatka w opuszczonym internacie. Zapadł prawomocny wyrok

Golas o świcie na drodze. Nie wiedział kim jest i co robi

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj