19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Perfidny rabuś okradł pacjenta

REKLAMA

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie. Na oddziale ratunkowym okradł pacjenta. Jego łupem padł portfel z 3 tys. zł i kartami do bankomatu, z których opryszek także zrobił użytek.

To był wyjątkowo perfidny złoczyńca. Żerował na czyimś nieszczęściu. Za cel obrał sobie ludzi, którzy zmagają się z chorobą i nierzadko cierpieniem. Tracili czujność, stając się łatwym celem.

Podły rabuś grasował na oddziale ratunkowym w jednym z rzeszowskich szpitali. W poczekalni jego łupem padł portfel wypchany gotówką i karatami płatniczymi.

Kradzież została zgłoszona. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu na Baranówce. Dzięki ich pracy udało się namierzyć złodzieja. Okazał się nim notowany wcześniej 36-latek z powiatu sanockiego.

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie: Podejrzany był już notowany

Mężczyzna ostatnio przebywał w Rzeszowie. Udało się go namierzyć na ul. Grottgera w centrum miasta. Znaleziono przy nim kradziony portfel. Niestety – pusty. 3 tys. zł w gotówce wyparowało. Opryszek próbował też zrobić użytek z kart płatniczych. Korzystając z metody zbliżeniowej zrobił zakupy na 80 zł, nim pokrzywdzony zablokował karty w banku.

Rabuś odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie
Zatrzymanie, zdjęcie ilustracyjne | Fot. Ilustracyjne

Zobacz też:

Komunikat policji w tej sprawie

Słowak narozrabiał. Uciekał do Polski kradzionym autem i je rozbił

Jak to? SOK wlepi mniejszy mandat niż policja?

Napadli Turka w Rzeszowie. Już są za kratami

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj