22.2 C
Rzeszów
sobota, 23 września, 2023

Perfidny rabuś okradł pacjenta

REKLAMA

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie. Na oddziale ratunkowym okradł pacjenta. Jego łupem padł portfel z 3 tys. zł i kartami do bankomatu, z których opryszek także zrobił użytek.

To był wyjątkowo perfidny złoczyńca. Żerował na czyimś nieszczęściu. Za cel obrał sobie ludzi, którzy zmagają się z chorobą i nierzadko cierpieniem. Tracili czujność, stając się łatwym celem.

Podły rabuś grasował na oddziale ratunkowym w jednym z rzeszowskich szpitali. W poczekalni jego łupem padł portfel wypchany gotówką i karatami płatniczymi.

Kradzież została zgłoszona. Sprawą zajęli się policjanci z Komisariatu na Baranówce. Dzięki ich pracy udało się namierzyć złodzieja. Okazał się nim notowany wcześniej 36-latek z powiatu sanockiego.

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie: Podejrzany był już notowany

Mężczyzna ostatnio przebywał w Rzeszowie. Udało się go namierzyć na ul. Grottgera w centrum miasta. Znaleziono przy nim kradziony portfel. Niestety – pusty. 3 tys. zł w gotówce wyparowało. Opryszek próbował też zrobić użytek z kart płatniczych. Korzystając z metody zbliżeniowej zrobił zakupy na 80 zł, nim pokrzywdzony zablokował karty w banku.

Rabuś odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Złodziej w szpitalu w Rzeszowie
Zatrzymanie, zdjęcie ilustracyjne | Fot. Ilustracyjne

Zobacz też:

Komunikat policji w tej sprawie

Słowak narozrabiał. Uciekał do Polski kradzionym autem i je rozbił

Jak to? SOK wlepi mniejszy mandat niż policja?

Napadli Turka w Rzeszowie. Już są za kratami

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA