6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Kantują na węglu! Uważaj na „okazje”

REKLAMA

Kolejne oszustwo na węglu. 36-latka z Radymna w powiecie jarosławskim straciła 4 500 zł. Wpłaciła zaliczkę na zakup ekogroszku. Ofertę znalazła na portalu aukcyjnym.

Kobieta ze sprzedawcą ustaliła, że dokona przedpłaty, a opał zostanie jej dostarczony w ciągu 10 dni. Niestety, ekogroszek nie dotarł na miejsce w terminie. Pokrzywdzona nie odzyskała także zwrotu gotówki. Pozostało jej tylko zgłosić sprawę na policję.

Oszuści zwęszyli okazję. Brak węgla na składach, a także stałe podwyżki i coraz chłodniejsze dni sprawiają, że ludzie są zdesperowani i za wszelką cenę próbują zdobyć opał. Wtedy łatwo stracić ostrożność. Nie warto ryzykować, sięgając po podejrzane oferty. Nie ma co się łudzić, bo nie będzie węgla, pieniędzy, ani ciepła. Należy szukać tylko sprawdzonych dostawców.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj