13.5 C
Rzeszów
sobota, 24 lutego, 2024

600 miejsc pracy. Odzieżowy gigant zbudował megamagazyn w Jasionce

REKLAMA

Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay – kto nie zna tych sieciówek? Wszystkie te obco brzmiące nazwy łączy jeden właściciel – polska, rodzinna firma LPP. Ten prawdziwy gigant w branży odzieżowej zainwestował na Podkarpaciu i to tuż pod Rzeszowem!

Firma LPP w rok zbudowała megamagazyn w Jasionce. Na powierzchni prawie 70 tys. mkw. znalazł się skład towaru i cała baza logistyczna do zamówień online. Praca idzie tu pełną parą, bo ten oddział obsługuje aż 100 tysięcy zamówień dziennie.

Stąd piękne stroje są wysyłane do klientów w świat, szczególnie do: Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, czy krajów bałtyckich.

A lokalizacja jest idealna. W pobliżu prężne lotnisko i autostrada. Oto książkowy przykład jak infrastruktura wpływa na inwestycje.

Nowy magazyn zapewnił nowe miejsca pracy. Zatrudnienie znalazło tu już 600 osób. Oczywiście gmina Trzebownisko, w której leży Jasionka z pewnością też skorzysta na tak potężnym inwestorze.

W okolicy działa mnóstwo innych firma. Dominuje branża lotnicza, ale po drugiej stronie lotniska jest np. centrum magazynowe także polska sieć RTV Euro AGD.

Zobacz też:

Pistacjowe, ciasteczkowe… Ile zapłacimy za porcję lodów w Rzeszowie?

Lekarz z Uniwersytetu Rzeszowskiego obok Roberta Lewandowskiego! Wielkie wyróżnienie

Miasto inwestuje w nowe autobusy. Będzie więcej przegubowców

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj