28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Marcin Warchoł: zbuduję dwa razy więcej ścieżek rowerowych

REKLAMA

Zbuduję dwa razy więcej ścieżek rowerowych, niż to jest obecnie w Rzeszowie – taką deklarację złożył w sobotę, 15 maja kandydat na prezydenta miasta Marcin Warchoł.

Marcin Warchoł sam jest zapalonym rowerzystą. Często można go spotkać na ścieżce rowerowej. Kandydat na prezydenta chce sprzyjać rozwojowi infrastruktury ułatwiającej życie miłośnikom jazdy na dwóch kółkach.

– Wprowadzę zasadę, że przy każdej budowanej nowej drodze, będzie powstawać także ścieżka rowerowa. Stawiam na ekologiczne środki transportu, a podróże rowerem jak wiadomo są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również zdrowe. Choć w Rzeszowie ścieżek jest już całkiem dużo, są miejsca, w których aż się prosi by powstały – jak np. w ciągu ulicy Jarowej – mówi Marcin Warchoł. To właśnie tu kandydat zorganizował w sobotę krótki briefing prasowy, na którym wystąpił z rodziną.

– Przy okazji składamy wszystkim rodzinom najserdeczniejsze życzenia z okazji naszego wspólnego święta – mówił Marcin Warchoł.

15 maja obchodzony jest właśnie Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj