6.4 C
Rzeszów
niedziela, 28 maja, 2023

Marcin Warchoł i jego program „Moje Osiedle”. Oto konkrety dla Wilkowyi

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Marcin Warchoł ruszył z cyklem spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Chce poznać ich problemy, pomysły i propozycje. Pierwszym miejscem odwiedzonym – w ramach tej akcji – przez kandydata, była Wilkowyja.

W poniedziałek na osiedlu Wilkowyja Marcin Warchoł przedstawił swoje zobowiązania dla lokalnej społeczności. A są to:

1. Budowa przedszkola.

2. Budowa żłobka.

3. Ulica Zygmunta I Starego: poszerzenie jezdni, budowa chodników i oświetlenia.

4. Budowa remizy dla OSP.

Jak podkreślił kandydat, Rzeszów to nie tylko centrum, ale również mniejsze wspólnoty, również te włączone do Rzeszowa, o które należy dbać.

– Jeżeli mieszkańcy mi zaufają, będę ten program dla Osiedla Wilkowyja niezwłocznie realizował. Budowa żłobka i przedszkola to dla rozrastającej się dzielnicy konieczność, z kolei siedziba dla strażaków z OSP Wilkowyja, jednej z najbardziej prężnie rozwijających się jednostek, to absolutny priorytet – są często pierwsi na miejscu zdarzeń, wielka chwała im za to – podkreślił dr hab. Marcin Warchoł.

– Jestem przekonany, że program Moje Osiedle będzie świetnym impulsem, pozwalającym przygotować jeszcze lepszy program dla Rzeszowa – mówił z kolei Maciej Masłowski, który poparł Marcina Warchoła w wyborach na prezydenta Rzeszowa.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
6.4 ° C
7 °
6 °
85 %
1.5kmh
0 %
niedz.
19 °
pon.
21 °
wt.
20 °
śr.
18 °
czw.
17 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu