7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Marcin Warchoł i jego program „Moje Osiedle”. Oto konkrety dla Wilkowyi

REKLAMA

Kandydat na prezydenta Marcin Warchoł ruszył z cyklem spotkań z mieszkańcami poszczególnych osiedli. Chce poznać ich problemy, pomysły i propozycje. Pierwszym miejscem odwiedzonym – w ramach tej akcji – przez kandydata, była Wilkowyja.

W poniedziałek na osiedlu Wilkowyja Marcin Warchoł przedstawił swoje zobowiązania dla lokalnej społeczności. A są to:

1. Budowa przedszkola.

2. Budowa żłobka.

3. Ulica Zygmunta I Starego: poszerzenie jezdni, budowa chodników i oświetlenia.

4. Budowa remizy dla OSP.

Jak podkreślił kandydat, Rzeszów to nie tylko centrum, ale również mniejsze wspólnoty, również te włączone do Rzeszowa, o które należy dbać.

– Jeżeli mieszkańcy mi zaufają, będę ten program dla Osiedla Wilkowyja niezwłocznie realizował. Budowa żłobka i przedszkola to dla rozrastającej się dzielnicy konieczność, z kolei siedziba dla strażaków z OSP Wilkowyja, jednej z najbardziej prężnie rozwijających się jednostek, to absolutny priorytet – są często pierwsi na miejscu zdarzeń, wielka chwała im za to – podkreślił dr hab. Marcin Warchoł.

– Jestem przekonany, że program Moje Osiedle będzie świetnym impulsem, pozwalającym przygotować jeszcze lepszy program dla Rzeszowa – mówił z kolei Maciej Masłowski, który poparł Marcina Warchoła w wyborach na prezydenta Rzeszowa.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj