20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Majówka kandydatów

REKLAMA

Kampania została przedłużona o 1,5 miesiąca, ale kandydaci nie tracą energii. Majówka była dla nich pracowita. Jak ją spędzili?

Ewa Leniart 3 maja uczestniczyła w oficjalnych uroczystościach związanych z obchodami 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Odbyły się one na rynku w Rzeszowie przed pomnikiem Tadeusza Kościuszki. Występowała tu w roli wojewody podkarpackiego. Złożyła kwiaty i wygłosiła okolicznościowe przemówienie:

– Ci, którzy przygotowali tekst ustawy zasadniczej, uważali że będzie to wyznacznik ustroju państwa polskiego. Będzie to reforma, która da podstawę wzmocnienia państwa w kraju i poza jego granicami – powiedziała wojewoda.

W uroczystościach na rynku wziął udział także Konrad Fijołek, który reprezentował radę miasta, jako jej wiceprzewodniczący.

3 maja aktywny w Rzeszowie był Grzegorz Braun. W Parku Jedności Polonii z Macierzą przy al. Cieplińskiego był zorganizowany piknik. Wszytko odbywa się pod hasłem szkolenia BHP, ale nie brakowało artystycznych występów i atrakcji dla dzieci.

Grzegorz Braun na pikniku
Grzegorz Braun w roli cukiernika | Fot. Facebook

– Politycy zwykle kręcą lody, a ja będę kręcił watę cukrową – zapowiedział Grzegorz Braun i stanął przy maszynie, częstując watą milusińskich.

3 maja na ul. 3 maja można było spotkać natomiast Marcina Warchoła, który wybrał się na spacer z rodziną i współpracownikami. Dla przechodniów miał świąteczne wypieki.

– Serdecznie dziękuję za setki ciekawych i inspirujących rozmów – napisał na swoim profilu Facebook.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj