24 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022

Najnowsze

Marcin Warchoł na Załężu zbuduje żłobek i nowe boisko

Kandydata na prezydenta Rzeszowa – dr hab. Marcin Warchoł odwiedza rzeszowskie osiedla i dla każdego ma konkretne propozycje. Dla Załęża złożył następujące zobowiązania.

REKLAMA

Program Marcina Warchoła dla Załęża to:

1. Budowa żłobka.

2. Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią.

3. Nowe linie autobusowe.

4. Miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Jak podkreślił kandydat, rozbudowa infrastruktury w postaci żłobka jest na tak dynamicznie rozwijającym się osiedlu konieczna.  – Osiedle się rozbudowuje, przybywa tutaj wiele rodzin z dziećmi i koniecznie potrzeba tutaj tego żłobka – zaznaczył Marcin Warchoł.  – Rozmawialiśmy już przy poprzednich okazjach także o budowie boiska ze sztuczną nawierzchnią. Korona awansowała do 3. ligi i ta infrastruktura absolutnie powinna się tutaj poprawić – dodał Marcin Warchoł, gratulując przy okazji awansu Prezesowi Klubu i wręczając symboliczną piłkę z podpisami zawodników polskiej reprezentacji w piłce nożnej.


Marcin Warchoł podkreślił także, że również na Osiedlu Załęże będzie realizował jeden ze swoich kluczowych postulatów, przedstawionych w Hattricku Warchoła, czyli rozwój miejsc rekreacji. Takie miejsce w przyszłości kandydat widzi w Lasku Dębina.  – Lasek znajdujący się we własności Nadleśnictwa Głogów, mógłby być takim miejscem, będę rozmawiał, by rozpocząć jego rewitalizację, by było tam m.in. miejsce do spotkań czy wytchnienia dla mieszkańców – zadeklarował Marcin Warchoł.

Kandydat zobowiązał się także do rozwiązania problemów infrastrukturalnych Osiedla, jak np. prawoskrętu – wyjazdu z ul. Załęskiej, czy przejazd kolejowy i rampa na Załęskiej.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie małe
24 ° C
24.1 °
22.6 °
60 %
4.6kmh
40 %
pt.
22 °
sob.
21 °
niedz.
27 °
pon.
27 °
wt.
29 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu