28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Marcin Warchoł na Załężu zbuduje żłobek i nowe boisko

REKLAMA

Kandydata na prezydenta Rzeszowa – dr hab. Marcin Warchoł odwiedza rzeszowskie osiedla i dla każdego ma konkretne propozycje. Dla Załęża złożył następujące zobowiązania.

Program Marcina Warchoła dla Załęża to:

1. Budowa żłobka.

2. Budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią.

3. Nowe linie autobusowe.

4. Miejsce do rekreacji i wypoczynku.

Jak podkreślił kandydat, rozbudowa infrastruktury w postaci żłobka jest na tak dynamicznie rozwijającym się osiedlu konieczna.  – Osiedle się rozbudowuje, przybywa tutaj wiele rodzin z dziećmi i koniecznie potrzeba tutaj tego żłobka – zaznaczył Marcin Warchoł.  – Rozmawialiśmy już przy poprzednich okazjach także o budowie boiska ze sztuczną nawierzchnią. Korona awansowała do 3. ligi i ta infrastruktura absolutnie powinna się tutaj poprawić – dodał Marcin Warchoł, gratulując przy okazji awansu Prezesowi Klubu i wręczając symboliczną piłkę z podpisami zawodników polskiej reprezentacji w piłce nożnej.


Marcin Warchoł podkreślił także, że również na Osiedlu Załęże będzie realizował jeden ze swoich kluczowych postulatów, przedstawionych w Hattricku Warchoła, czyli rozwój miejsc rekreacji. Takie miejsce w przyszłości kandydat widzi w Lasku Dębina.  – Lasek znajdujący się we własności Nadleśnictwa Głogów, mógłby być takim miejscem, będę rozmawiał, by rozpocząć jego rewitalizację, by było tam m.in. miejsce do spotkań czy wytchnienia dla mieszkańców – zadeklarował Marcin Warchoł.

Kandydat zobowiązał się także do rozwiązania problemów infrastrukturalnych Osiedla, jak np. prawoskrętu – wyjazdu z ul. Załęskiej, czy przejazd kolejowy i rampa na Załęskiej.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj