1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Labradorka Hera uratowała porzucone szczenięta

REKLAMA

Labradorka Hera na co dzień służy w Krajowej Administracji Skarbowej i ma nosa do wyszukiwania przemycanych papierosów. Ale po służbie, podczas spaceru w Żurawicy pod Przemyślem jej zmysły zaniepokoiło coś zupełnie innego. Zaciągnęła swojego opiekuna w zarośla, aby pokazać szczeniaczki. Osiem 10-dniowych psiaczków ktoś wyrzucił w krzaki i skazał na pewną śmierć.

Labradorka Hera znalazła porzucone szczenięta

Labradorka Hera na co dzień służy w Krajowej Administracji Skarbowej i ma nosa do wyszukiwania przemycanych papierosów. Ale po służbie, podczas spaceru w Żurawicy pod Przemyślem jej zmysły zaniepokoiło coś zupełnie innego. Zaciągnęła swojego opiekuna w zarośla, aby pokazać szczeniaczki. Osiem 10-dniowych psiaczków ktoś wyrzucił w krzaki i skazał na pewną śmierć. Na szczęście maluchy znalazły opiekę w schronisku Arka, gdzie każdego dnia nabierają sił i już niebawem będą mogły trafić do adopcji. FILM – KAS

Opublikowany przez Wydarzenia Rzeszów/Podkarpacie Środa, 28 września 2022

Na szczęście maluchy znalazły opiekę w schronisku Arka, gdzie każdego dnia nabierają sił i już niebawem będą mogły trafić do adopcji.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj