14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Konrad Fijołek zrobił podsumowanie kampanii

REKLAMA

Wybory prezydenckie w Rzeszowie odbędą się 13 czerwca i zostało jeszcze wiele dni kampanii. Konrad Fijołek w poniedziałek (24/05) zrobił małe podsumowanie sowich dotychczasowych działań.

Ostatnie trzy miesiące były bardzo pracowite dla kandydata. Odwiedził wszystkie rzeszowskie osiedla. Większość z nich wielokrotnie. Spędził godziny na spotkaniach z mieszkańcami i rozmowach o ich problemach, ale też o wspólnej wizji miasta.

Karolina Domagała ze sztabu wyborczego kandydata, podczas konferencji pasowej stwierdziła, że kampanię można wygrać tylko zdobywając zaufanie wyborców. – A to jest możliwe przez pracę dla lokalnego samorządu i społeczności – przekonywała. Podkreśliła, że Konrad Fijołek ma w tym zakresie prawie 18-letnie doświadczenie.

Sam kandydat zwrócił uwagę, że dziś Rzeszów miałby już prezydenta, gdyby wybory nie zostały przełożone, bez podania przyczyny i uzasadnienia. – W dniu planowanej pierwszej tury wyborów, w Rzeszowie zachorowały 2 osoby. Wczoraj, kiedy miała się odbyć druga tura, nie zachorował nikt – zauważył Konrad Fijołek. Jego zdaniem przełożenie wyborów nie jest więc podyktowane bezpieczeństwem mieszkańców, ale obawą o wynik wyborów.

– W tych sondażach to my prowadzimy a nie kandydaci, których trzeba ratować, przesuwając wybory – dodał Konrad Fijołek.

Kandydat uważa, że II tura wyborów celowo została zaplanowana w pierwszy dzień wakacji. – Wtedy większość z nas chce po prostu pojechać na wakacje, chce odpocząć… Dlatego zwracam się do wyborców, zróbmy im wspólnie psikusa, wybierzmy gospodarza Rzeszowa już 13 czerwca. Wybierzmy rzeszowianina w I turze! – zachęcał podczas spotkania ze swoimi zwolennikami.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj