22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Konrad Fijołek: Na osiedlach będą ogrody kieszonkowe

REKLAMA

Konrad Fijołek- kandydat na Prezydenta Miasta Rzeszowa i Komitet Wyborczy Rozwój Rzeszowa 2.0., złożyli wniosek do budżetu Miasta o 500 tys. zł na utworzenie na rzeszowskich osiedlach parków kieszonkowych.

– Odwiedzając rzeszowskie osiedla i rozmawiając z mieszkańcami, cały czas spotykam się z prośbami o utworzenie miejsc, w których będą mogły odpoczywać rodziny z dziećmi, w których seniorzy będą mogli spędzać czas z wnukami. I takie miejsca powstaną – zapewania Konrad Fijołek. – Złożyliśmy do budżetu wniosek o 500 tys. zł na utworzenie na rzeszowskich osiedlach parków kieszonkowych. Pierwsze parki powstaną na osiedlach: Baranówka, Słocina i Miłocin.

Parki kieszonkowe powstaną na rzeszowskich skwerach, a sadzone tam rośliny będą dostosowane do wymagających miejskich warunków.

Bardzo istotny jest też projekt przekształcenia Bulwarów w rzeszowski Central Park, pełen zieleni, ścieżek spacerowych biegowych i rowerowych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj