13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Mężczyzna usnął przed domem znajomych. Omal nie zamarzł

REKLAMA

Do szpitala w Kolbuszowej w stanie głębokiej hipotermii trafił 60-latek, który spędził noc przed jednym z domów w Cmolasie. Rano cały dygotał z zimna i wydawał tylko ciche jęki. Na szczęście usłyszała je mieszkająca w pobliżu kobieta. Wspólnie z sąsiadami wezwała pomoc.

Stan mężczyzny był krytyczny. Był tak wyziębiony, że wymagał reanimacji. Na szczęście, dzięki skutecznej reakcji sąsiadów, w porę uzyskał pomoc.

Sprawą zajęli się policjanci. Ustalili, że 60-letni mieszkaniec gminy Cmolas dzień wcześniej pił alkohol z mieszkającymi na posesji kolegami. Po zakończeniu spotkania mężczyzna wyszedł i miał pójść do domu. Jednak usnął pod gołym niebem, na mrozie.

– Śledczy, przesłuchali dwóch mieszkających w domu braci, w wieku 56 i 61 lat. W sprawie trwają dalsze czynności. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia – informuje rzecznik kolbuszowskiej policji.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj