12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Groza w Zagórzu. 41-latek wpadł do urzędu z siekierą!

REKLAMA

41-latek ma problem z agresją. Najpierw wyżywał się na rodzinie, a kiedy zareagowali urzędnicy, postanowił odwiedzić ich z siekierą. W Urzędzie Gminy w Zagórzu powiało prawdziwą grozą. Na szczęście napastnik nie zdołał spełnić swoich gróźb. W porę powstrzymali go policjanci.

Awanturnik przyszedł do urzędu z pretensjami. Krzyczał, wyzywał, groził. Aby pokazać, że nie żartuje chwycił do ręki siekierę.

Pracownicy natychmiast dzwonili po policję. Posterunek znajduje się kilka ulic dalej i mundurowi szybko pojawili się na miejscu. Obezwładnili napastnika i odebrali mu jego broń. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i ma 1,3 promila alkoholu w organizmie. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał w prokuraturze zarzuty dotyczące gróźb karalnych. Za wybryk w urzędzie grozi mu do 5 lat więzienia.

Ale to nie jedyny problem z prawem 41-latka. Wobec niego toczy się także postępowanie w sprawie przemocy, której miał dopuszczać się wobec najbliższych. Teraz ma trochę czasu, aby ochłonąć i przemyśleć swoje postępowanie. Sąd umieścił go na 3 miesiące w areszcie.

Zobacz też:

Zapominalski odpowie za wandalizm

Krążył po mieście i przebijał opony. Uszkodził aż 28 aut

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj