22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Zapominalski odpowie za wandalizm

REKLAMA

Zapomniał kluczy, nie chciał skorzystać z domofonu, postanowił wejść do bloku razem… z drzwiami. 34-latek zaczął boksować się z przeszkodą, a kiedy narobił hałasu i zwrócił uwagę całej okolicy, rzucił się do ucieczki. Policjanci ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli jego poszukiwania. Po kilku minutach zauważyli opisanego mężczyznę, który schował się w pobliskich zaroślach, a na widok mundurowych zaczął nerwowo się zachowywać. Był pod działaniem alkoholu i nie miał zasłoniętego nosa i ust.

Wszystko działo się w Tarnobrzegu. Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec miasta. Trafił do policyjnej izby zatrzymań. Narobił szkód na ponad 600 zł. Zdemolowane drzwi są do wymiany. Koszty pokryje wandal. Za zniszczenie grozi mu do 5 lat więzienia. Na razie dostał mandat za Już dostał mandat za naruszenie reżimu sanitarnego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj