24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Krążył po mieście i przebijał opony. Uszkodził aż 28 aut

REKLAMA

Nie wiadomo, czym kierował się 28-letni wandal z Przemyśla. Krążył po mieście i dziurawił opony w zaparkowanych autach. Uszkodził aż 28 samochodów.

W połowie listopada policjanci otrzymali pierwsze zgłoszenia. Skarżyli się mieszkańcy ul. 3 Maja, ale także ci, którzy zostawili swoje samochody na ul. Kraszewskiego oraz Okrzei. Kierowcy byli załamani, bo guma w kołach została tak przecięta, że w wielu przypadkach nie dało się naprawić uszkodzeń. Koniczny był zakup nowych kompletów.

Funkcjonariusze odnotowali, że wandal zniszczy opony w 28 samochodach. Pokrzywdzeni swoje straty wycenili na 15 tys. złotych.

Działania śledczych przyniosły efekt. W czwartek (3 grudnia) policja ogłosiła, że udało się zatrzymać podejrzanego 28-letniego mieszkańca Przemyśla. – Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia kół w samochodach – informuje st. asp. Małgorzata Czechowska, pełniąca obowiązki oficera prasowego przemyskiej Komendy Miejskiej Policji.

Wandal odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu za to do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj