24 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

Raj dla tych co mają kółka

Fun Park na Baranówce! Jakie będą atrakcje?

REKLAMA

To świetna wiadomość dla mieszkańców Rzeszowa, zwłaszcza tych z Baranówki i tyk, którzy użytkują sprzęt posiadający kółka! Nowa atrakcja, Fun Park, będzie wspaniałym miejscem do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W rejonie ulic Starzyńskiego i Osmeckiego już tej jesieni powstanie park za niemal 400 tys. zł, który zaoferuje trzy tory do jazdy wyczynowej.

Tory będą dostosowane do różnych poziomów umiejętności, co sprawi, że zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy będą mogli znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu Fun Park stanie się idealnym miejscem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy lubią jeździć na rowerach, rolkach, hulajnogach i deskorolkach.

Zobacz też:

Inwestycja ta z pewnością przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności tej części miasta oraz promowania aktywnego stylu życia wśród mieszkańców.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj