6.5 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Baranówka. Brutalny atak na kobietę

REKLAMA

Co mu strzeliło do głowy? Na osiedlu Baranówka w Rzeszowie oprych brutalnie – zupełnie bez powodu – zaatakował kobietę, która z synem wybrała się na niedzielny spacer.

Napastnik grasował na ul. Osmeckiego. Wszystko działo się w biały dzień, była godz. 14. Najpierw w kierunku pokrzywdzonej i jej 21-letniego syna poleciał głośnik bezprzewodowy i butelka. Potem doszło do rękoczynów.

Napastnik doskoczył do 55-latki, przewrócił ją na ziemię i skopał. Konieczna była interwencja pogotowia. Karetka zabrała poturbowaną ofiarę do szpitala.

Policja rozpoczęła poszukiwania zbira, który czmychną nim nadjechała pomoc. We wtorek zatrzymała podejrzanego 29-latka. Marcin R. usłyszał zarzuty. Nie wyjaśnił powodu swojego ataku. Odpowie za spowodowanie obrażeń, zniszczenie mienia i groźby. Sąd aresztował go na 3 miesiące. Za przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj