25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Policjanci szukali śladów zbrodni pod Leżajskiem. Zaskakująca prawda

REKLAMA

55-latek z Jelnej rano obudził się zlany zimnym potem. Natychmiast chwycił za telefon i zadzwonił na policję w Leżajsku. – Zabiłem kolegę, ciało wywiozłem do lasu! – mówił wystraszony i zrozpaczony. Ruszyło szybkie śledztwo, a jego finał okazał się zaskakujący.


Dochodziła godz. 9.30, kiedy na komendę zadzwonił roztrzęsiony mężczyzna. Wkrótce pod jego domem zaroiło się od radiowozów. Śledczy przeprowadzili oględziny i żadnych krwawych śladów nie znaleźli. Sprawdzili, że ofiara o takim imieniu i nazwisku nie istnieje. Mundurowi skojarzyli jednak, że w pobliżu mieszka mężczyzna, który nazywa się podobnie. Okazało się, że jest cały i zdrowy. Przyznał, że sąsiad odwiedził go poprzedniego dnia, ale był pijany i został odprawiony do domu.

55-latek był pijany i kiedy z każdą chwilą trzeźwiał, coraz bardziej nabierał przekonania, że krwawe sceny chyba mu się tylko przyśniły. Odwołał swoje zgłoszenie i przeprosił za zamieszkanie. Mężczyzna nie może jednak spać teraz spokojnie. Czeka go sąd. Odpowie za nieuzasadnione zgłoszenie.


Policjanci przypominają, że 112, 997, 998, 999 to numery alarmowe i każde zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego jest traktowane poważnie i wymaga podjęcia szybkich i zdecydowanych działań w celu ratowania drugiego człowieka znajdującego się w sytuacji zagrożenia. Ponadto, zaangażowanie służb do fikcyjnego zgłoszenia powoduje, że w tym czasie nie mogą one być w miejscu, gdzie tej pomocy rzeczywiście ktoś może potrzebować.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj