16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Na złość rzuciła cegłówką w samochód. Mogło dojść do tragedii

REKLAMA

Trudno zrozumieć postępowanie 45-letniej kobiety, która omal nie doprowadziła do tragedii. Zaatakowała cegłówką przejeżdżający samochód. Kierowca miał mnóstwo szczęścia.

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w Pakoszówce na drodze wojewódzkiej z Brzozowa do Sanoka. 7 października około godz. 14 osobowy opel stał się celem groźnego ataku.

Stojąca na przystanku kobieta nagle wychyliła się zza wiaty, wzięła zamach i cisnęła cegłówką w jadące auto. Kierowca był kompletnie zaskoczony.

Natychmiast zatrzymał pojazd i zatrzymał chuligana. Od razu wezwał na miejsce policję.

Okazało się, że sprawczyni jest pijana – i ma ponad promil alkoholu. Kiedy wytrzeźwiała przyznała się do wszystkiego. Stwierdziła, że była poirytowana, bo próbowała zatrzymywać kierowców „na stopa”, ale nikt nie chciał jej podwieźć. W końcu swoją wściekłość postanowiła wyładować na przypadkowym aucie.

Sprawczyni w oplu zniszczyła maskę i poszkodowany właściciel swoje straty oszacował na 1500 zł.

Okazało się, że 45-latka już nie pierwszy raz atakowała tak samochody. Była karana za podobne przestępstwo. Teraz odpowie w warunkach recydywy, a to oznacza wyższą karę. Grozi jej 7 lat i 6 miesięcy więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj