22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Dramat w Sanoku

Nieprzytomna kobieta leżała na ulicy

REKLAMA

Wstrząsające sceny rozegrały się na ul. Jagiellońskiej w Sanoku, gdzie w sobotni poranek świadek odkrył leżącą nieprzytomną kobietę. Poszkodowana, 35-letnia mieszkanka miasta, z poważnymi obrażeniami i w stanie skrajnego wychłodzenia, natychmiast została przetransportowana do szpitala. Policja szybko wzięła sprawy w swoje ręce, co doprowadziło do zatrzymania 35-letniego mężczyzny, podejrzanego o ten brutalny czyn.

Dramaturgia zdarzeń zaskoczyła mieszkańców Sanoka. Początkowe dochodzenie ujawniło, że podejrzany, 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, mógł być odpowiedzialny za pobicie i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu kobiety. Na podstawie zebranych dowodów, podejrzanemu postawiono już zarzuty.

Wobec rosnącej fali przemocy, społeczność lokalna jest wstrząśnięta, a sprawiedliwość domaga się surowej kary. Prokuratura Rejonowa w Sanoku, kierując się zgromadzonym materiałem dowodowym, zdecydowała się na wszczęcie śledztwa, co jest jasnym sygnałem, że prawo musi być przestrzegane.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj