14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Wandalizm w Galerii!

Bo woda nie kapała… Szkoda: 14 tys. zł

REKLAMA

Szokujący atak na nowoczesne umywalki w lokalnej galerii! 41-letni mieszkaniec gminy Chłopice, wyposażony w szlifierkę kątową, zniszczył dwie baterie umywalkowe z czujnikami podczerwieni. Straty oszacowano na ponad 14 tys. zł.

Nocny Marek szlifierką atakuje!

W niewytłumaczalnym przypływie gniewu, sprawca, jak twierdzi, „chciał tylko umyć ręce”. Gdy woda nie popłynęła, stracił cierpliwość, wyjął szlifierkę i zaczął działać. Efekt? Dewastacja na ogromną skalę i ucieczka z fragmentami baterii. Szokujące sceny zarejestrowały kamery monitoringu.

Policja na tropie wandalizmu

Dzięki skrupulatnej pracy detektywów z Jarosławia, nie minęło dużo czasu, zanim policjanci wytypowali sprawcę. Szybkie działanie i rewizja domowa pozwoliły zabezpieczyć narzędzie zbrodni – szlifierkę z tarczą do metalu. W trakcie przesłuchania sprawca przyznał się do winy i zeznał, że działanie to było efektem frustracji spowodowanej brakiem wody.

Grozi mu surowa kara

Dewastacja mienia to poważne przestępstwo, a zniszczenie tak drogiego wyposażenia to już poważna sprawa. Wandalowi grozi teraz do 5 lat więzienia. Czy to będzie wystarczająca kara za jego bezmyślność i impulsywność?

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj