20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Akcja Konrada Fijołka. Sadzenie drzew w Parku Papieskim

REKLAMA

Mimo deszczowej aury, mieszkańcy nie zawiedli. Odpowiedzieli na zaproszenie Konrada Fijołka i przyszli do Parku Papieskiego na akcję sadzenia drzew. Posadzono 20 dębów błotnych!

Wszystko działo się w niedzielę, 16 maja. Kandydat na prezydenta przypomniał, że to kontynuacja akcji sadzenia drzew, zorganizowanej przez niego w 2017 roku. Była ona wtedy odpowiedzią na działania rządu i ustawy, w ramach której – według niego – w Polsce wycięto 3 mln drzew, a w samym Rzeszowie kilku tysięcy.

Teraz dębów Konrada Fijołka jest więcej. – To symbol tego, jaki Rzeszów chcemy mieć w przyszłości. Zielony, z parkami, skwerami w pobliżu naszych bloków, w odległości 10 minut spaceru – przekonuje kandydat na prezydenta.

Jak podkreślił – o ile kiedyś jednymi z najważniejszych inwestycji dla miasta były droga, kanalizacja, infrastruktura, dziś jest to zieleń.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj