2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Rozbroili 66-latka po awanturze

REKLAMA

Za groźby karalne oraz nielegalne posiadanie broni odpowie 66-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna miał strzelić w kierunku pokrzywdzonego z „wiatrówki” i mu grozić. Podczas przeszukania posesji, policjanci zabezpieczyli m.in. broń palną, gazową oraz amunicję.

W ubiegłym tygodniu do kolbuszowskiej jednostki zgłosił się mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który zawiadomił, że będąc na działce swojego syna, usłyszał odgłos wystrzału, a następie zobaczył sąsiada stojącego na posesji. Pomiędzy nimi wywiązała się krótka rozmowa, w trakcie której mężczyzna miał grozić pokrzywdzonemu. W wyniku zdarzenia mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

Funkcjonariusze pojechali do miejsca zamieszkania wskazanego 66-latka. W trakcie przeszukania jego posesji zabezpieczyli m.in. broń pneumatyczną, pistolet oraz pistolet gazowy, blisko 200 sztuk amunicji oraz akcesoria do broni. Posiadacz niebezpiecznych przedmiotów został zatrzymany.

Po usłyszeniu zarzutów, mężczyznę objęto do dozorem. Za nielegalne posiadanie broni i amunicji grozi do 8 lat więzienia.

Źródło: KPP Kolbuszowa

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj