-1 C
Rzeszów
czwartek, 30 listopada, 2023

Zimowy Wielki Czwartek. Sypnęło śniegiem i wypadkami

REKLAMA

Choć wiosna w kalendarzu, zima nie powiedziała jeszcze pa pa. W Wielki Czwartek od rana pada śnieg. Śnieg topi się, ale wiele dróg zasypało na biało. Zrobiła się ślizgawka, posypały się wypadki i kolizje.

Pod Przemyślem w Aksmanicach nissan x trial wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Autem jechało pięć osób, w tym dziecko. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Nikomu nic się nie stało. Ale nissan nadaje się do blacharza. Kierowca (41 l.) dostał 1020 zł mandatu.

Pod Oleszycami koło Lubaczowa na zakręcie doszło do zderzenia volkswagena i opla. Opel wylądował w rowie – jego kierowca i pasażerka trafili do szpitala. Według policji nad autem nie zapanowała 19-latka, która prowadziła volkswagena.

Do serii groźnych zdarzeń doszło też na A4. Koło Łańcuta w karambolu brały udział cztery samochody, w tym ciężarówka i bus. Trzy osoby trafiły do szpitala. Później w Białobrzegach rozbiły się trzy auta.

Synoptycy przewidują, że wieczorem i w nocy w regionie wystąpi gołoledź. Drogi skuje lód. Lepiej zostać w domu. Kolejne dni mają być nieco cieplejsze i bez opadów śniegu. Maksymalna temperatura ma wynieść 12 stop. C.

Zima na Podkarpaciu
Kolizja pod Przemyślem | Fot. KMP Przemyśl

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj