19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Nie wrócił z przejażdżki. Po czterech miesiącach odnaleziono jego ciało

REKLAMA

Tajemnicze okoliczności śmierci 45-letniego Krzysztofa z Mielca. Mężczyzna w styczniu wybrał się na przejażdżkę i nie wrócił do domu. Po kilku dniach znaleziono porzucony samochód mężczyzny, a po prawie 4 miesiącach w stawie ujawniono jego ciało.

16 stycznia Krzysztof G. powiedział swoim bliskim, że wybiera się na przejażdżkę – swoim hyundaiem i20, koloru szarego. Nigdy już z niej nie wrócił. Rodzina zgłosiła zaginięcie. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, opublikowali też komunikat w mediach. Po kilku dniach odnaleziono samochód mężczyzny. Auto było porzucone w kompleksie leśnym nieopodal stawów przy ul. Długiej w Mielcu.

Wielokrotnie przeczesano teren, ale bez rezultatu. 11 maja działania powtórzono. Policjanci i strażacy znów prowadzili w okolicy poszukiwania. Tym razem natrafili na zwłoki. Znaleziono je w stawie.

– Na miejscu zdarzenia przeprowadzono czynności policyjne pod nadzorem prokuratora, które potwierdziły, że jest to ciało zaginionego 16 stycznia mieszkańca Mielca – informuje aspirant Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Zakończenie poszukiwań nie kończy sprawy. Wyjaśnienia wymagają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny. Odnalezienie ciała z pewnością ułatwi śledczym rozwikłanie tej tajemnicy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj