13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Zaginął pan Zbigniew. Szukają go od maja

REKLAMA

Wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Nikt go nie widział, nikt nie wie gdzie przebywa. Policja z Przeworska wszczęła poszukiwania. Prosi o pomoc w odnalezieniu Zbigniewa Toni – 61-latka z Sieterszy.

Zbigniew Tonia ostatni raz był widziany 1 maja 2021 r. Wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Rodzina najpierw prowadziła sama poszukiwania. Potem zgłosiła zaginięcie na policję.

Kilka dni temu mundurowi otrzymali informację, że w szpitalu w Warszawie w śpiączce przebywa nieznany mężczyzna, bardzo podobny z wyglądu do pana Zbigniewa. Komenda Stołeczna Policji publikowała jego zdjęcia, aby ustalić tożsamość pacjenta. Policjanci z Przeworska sprawdzali ten sygnał, ale nie potwierdził się. Pacjent został w końcu zidentyfikowany. Nie jest to pan Zbigniew.

Rysopis pana Zbigniewa: wzrost 170 – 175 cm, waga ok. 90 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, siwe, twarz pełna.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. 47 82 43 310, 47 82 43 305 lub telefon alarmowy 112.

ZBIGNIEW TONIA
Zbigniew Tonia | Fot. KPP Przeworsk

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj