1.5 C
Rzeszów
sobota, 2 grudnia, 2023

Zaginął pan Zbigniew. Szukają go od maja

REKLAMA

Wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Nikt go nie widział, nikt nie wie gdzie przebywa. Policja z Przeworska wszczęła poszukiwania. Prosi o pomoc w odnalezieniu Zbigniewa Toni – 61-latka z Sieterszy.

Zbigniew Tonia ostatni raz był widziany 1 maja 2021 r. Wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Rodzina najpierw prowadziła sama poszukiwania. Potem zgłosiła zaginięcie na policję.

Kilka dni temu mundurowi otrzymali informację, że w szpitalu w Warszawie w śpiączce przebywa nieznany mężczyzna, bardzo podobny z wyglądu do pana Zbigniewa. Komenda Stołeczna Policji publikowała jego zdjęcia, aby ustalić tożsamość pacjenta. Policjanci z Przeworska sprawdzali ten sygnał, ale nie potwierdził się. Pacjent został w końcu zidentyfikowany. Nie jest to pan Zbigniew.

Rysopis pana Zbigniewa: wzrost 170 – 175 cm, waga ok. 90 kg, krępa budowa ciała, włosy krótkie, siwe, twarz pełna.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. 47 82 43 310, 47 82 43 305 lub telefon alarmowy 112.

ZBIGNIEW TONIA
Zbigniew Tonia | Fot. KPP Przeworsk

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj