22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Zabójstwo w Moszczanicy. Zięć usłyszał zarzut

REKLAMA

Tragiczne zdarzenie w Witkach, przysiółku wsi Moszczanica w powiecie lubaczowskim. W sobotę, 17 czerwca doszło do rodzinnej tragedii. W domu znaleziono ciało 74-letniej kobiety. Padła ofiarą zabójstwa. Podejrzany jest zięć.

Śledczy nie udzielają na razie szerszych informacji. Przez wiele godzin przed domem znajdowały się policyjne samochody. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza wspólnie z prokuratorem. Przeprowadzano oględziny miejsca zbrodni i zabezpieczano ślady.

Jak ustaliliśmy ofiara – Krystyna G. (†74 l.) otrzymała pięć ran kłutych, zadanych w brzucha, klatkę piersiową i głowę. Kobieta próbowała bronić się przed atakami i miała pokaleczone również ręce.

Śledczy na miejscu zbrodni zabezpieczyli nóż ze śladami krwi.

Policja zatrzymała zięcia – 54-letniego Józefa B. Podczas zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2 promile alkoholu. 19 czerwca mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Nie przyznał się do winy, odmówił składania wyjaśnień.

Mężczyzna był z teściową skonfliktowany. Ta niechęć i agresja narastały, bo seniorka miesiąc wcześniej założyła zięciowi niebieską kartę. Seniorka mieszkała na parterze domu, a jej córka z mężem zajmowali piętro.

Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie 54-latka. Sąd tymczasowo go aresztował

Za zabójstwo grozi dożywotnie więzienie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj