21.6 C
Rzeszów
wtorek, 16 lipca, 2024

Konkubina aresztowana

Tragedia w Pruchniku. Ewelina zadała cios Janowi

REKLAMA

Do tragedii doszło 19 czerwca w jednym z domów w Pruchniku w powiecie jarosławskim. Od obrażeń zadanych nożem zginął 45-lerni Jan D. Policja zatrzymała dwie osoby: 38-latkę i 19-latka. Zarzuty usłyszała Ewelina M. Kobieta została aresztowana.

Na ciele ofiary ujawniono ranę w okolicach obojczyka. W czwartek została przeprowadzona sekcja zwłok. Biegli stwierdzili, że cios był bardzo głęboki. Ostrze przebiło lewe płuco ofiary. Doszło na masywnego krwotoku. Skutkiem była śmierć. Mężczyzna zmarł, nim przyjechała karateka.

Wśród zatrzymanych znalazła jest konkubina ofiary, która wzywała pogotowie. To ona – jak podała prokuratura – przyznał się do winy. Usłyszała zarzut spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującym śmiercią Jana D. To prawnicze określenia. Czyn można uznać za zabójstwo. Zagrożenie karą jest takie samo – dożywocie.

Młodzieniec, który był zatrzymany został zwolniony. Będzie w sprawie świadkiem. Ewelina D. została aresztowana.

Śledczy o szczegółach tragedii mówią niewiele. Doszło do niej w trakcie domowej imprezy.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że para w przeszłości nie stroniła od alkoholu. Miała wspólne dzieci, które zostały odebrane i trafiły do ośrodków opiekuńczych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj