14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tragedia w Adamówce. Obywatel Indii potrącił 86-latka

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Adamówce w powicie Przeworskim. 86-latek wjechał rowerem pod rozpędzoną toyotę, którą kierował 24-latek z Indii.

Drogowy dramat rozegrał się 22 października około godz. 15. 86-letni emeryt wybrał się na krótką przejażdżkę rowerem. Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyjeżdżając z bocznej drogi nie zauważył jadącego auta. Wjechał prosto pod koła samochodu. Kierowca toyoty był kompletnie zaskoczony. – Depnął ostro hamulcach, ale to nic nie dało – opowiadają mieszkańcy.

Siła uderzenia była tak wielka, że starszy pan rozbił w samochodzie przednią szybę, został wyrzucony w powietrze i spadł kilka metrów dalej. Jego rower został pognieciony.

Na miejsce przyjechała karetka, ściągnięto też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo reanimacji 86-latek zmarł na miejscu wypadku.

Samochodem kierował 24-letni obywatel Indii. Był trzeźwy. Nic mu się nie stało. – Był bardzo przejęty tym co się stało – opowiadają nam mieszkańcy.

Zobacz też:

Skatował dostawcę bejsbolem i uciekł w Polskę

Cap za gotówkę! Rabuś uciekał przez centrum, ścigała go Straż Miejska

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj