23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Wpadł przez Morfeusza

REKLAMA

Zmorzył go Morfeusz, mitologiczny bóg marzeń sennych. 29-latek usnął na dworcowej poczekalni w Sędziszowie Małopolskim. Obsługa zawiadomiła policję, aby coś zrobiła z nietrzeźwym śpiochem. Mundurowi z miłą chęcią rozwiązali problem.

Inni pasażerowie pijaka obchodzili szerokim łukiem. Mężczyzna nie dość, że był pijany, to jeszcze głośno chrapał. Do tego zionął alkoholem. A poczekalnia dworca PKP w Sędziszowie Małopolskim to nie sypialnia, ani izba wytrzeźwień. Obsługa stacji wezwała policję.

– Panie! Pobudka! – usłyszał wkrótce zmorzony snem jegomość. Obudził się i pokazał dokumenty. Policjanci po ich sprawdzeniu mieli jasność. To 29-latek z powiatu zamojskiego, który poszukiwany był trzema listami gończymi.

Mężczyzna ma do odbycia karę kilku miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży oraz za uchylanie się od obowiązków alimentacyjnych. 29-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy, skąd następnie trafił do zakładu karnego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj