23.9 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Zmarł rzecznik ropczyckiej policji

REKLAMA

Nagle i niespodziewanie zmarł aspirant Wojciech Tobiasz. Ropczycki policjant przez ostatnich 11 lat był związany z mundurem, od 2017 roku służył jako oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach.

Aspirant Wojciech Tobiasz miał 46 lat. Służbę w policji rozpoczął w 2012 roku. Początkowo pełnił służbę patrolową w Komisariacie Policji w Sędziszowie Małopolski, gdzie następnie został dzielnicowym. Od 2017 roku był oficerem prasowym Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

„W służbie dał się poznać jako oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant oraz pomocny i życzliwy kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności” – piszą o aspirancie przyjaciele z Komendy Wojewódzkiej.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak.

Asp. Wojciech Tobiasz | Fot. KWP Rzeszów
Asp. Wojciech Tobiasz | Fot. KWP Rzeszów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj