22.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Krwawa biesiada. 41-latka zraniła nożem gospodarza

REKLAMA

Najpierw wszystkim dopisywał dobry humor. Ale potem atmosfera siadła. Doszło do rękoczynów. 41-latka chwyciła za nóż i poraniła nim właściciela mieszkania, u którego bawiła się na domowej imprezie.

Wszystko działo się w Tarnobrzegu. W środku nocy pod kamienicę w centrum miasta – na pl. Głowckiego zaroiło się od samochodów na sygnale. Przyjechała karetka i radiowozy policji. Ratownicy na noszach wynieśli 69-letniego właściciela mieszkania. Okazało się, że ma pokrwawione ręce i nogi. Otrzymał serię ciosów zadanych nożem. Ofiara została zabrana do szpitala.

Policjanci ustalili, że mężczyzna został zaatakowany przez 41-latkę, którą gościł u siebie na domowej imprezie razem z jej przyjacielem.

Między biesiadnikami nagle doszło do kłótni. – Kobieta i jej przyjaciel, zaczęli szarpać pokrzywdzonego, a następnie bić go rękami po całym ciele. W pewnym momencie kobieta podbiegła po nóż do kuchni i kilkakrotnie raniła nim 69-latka. Poszkodowany zaczął krwawić, a sprawcy uciekli, mężczyzna wyskoczył przez balkon, a kobieta wybiegła z mieszkania – relacjonują policjanci z Tarnobrzega.

Stróże prawa bardzo szybko trafili na trop napastników. Już następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią mieszkankę Tarnobrzega. Kobieta została przesłuchana i przedstawiono jej zarzut udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Konsekwencje prawne poniesie też napastnik, który wyskoczył przez balkon. Policjanci ustalili jego tożsamość i przedstawili mu zarzut udziału w bójce z narażeniem człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia. 53-letni mieszkaniec Tarnobrzega przebywa obecnie w szpitalu. Oboje sprawcy w przeszłości byli notowani za przestępstwa kryminalne.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, na wniosek policjantów i prokuratora, sąd zastosował wobec 41-latki środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi kara nawet do 8 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj