30 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Agresywny nastolatek. Policjanci mieli z nim wielki problem

REKLAMA

19-latek w środku nocy pędził przez Rzeszów hyundaiem. Od razu zwracał uwagę, bo auto miało otwartą klapę bagażnika, a opona przedniego koła była rozerwana.

Na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie kierowcę postanowili zatrzymać policjanci. Młodzieniec zobaczył błyski kogutów i zahamował, ale nagle niespodziewanie wrzucił wsteczny bieg. Z dużą siłą uderzył w stojący za nim radiowóz.

Funkcjonariusze błyskawicznie obezwładnili szofera. Zabrali kluczyki i wyciągnęli z kabiny. Od młodzieńca czuć było alkohol, ale nie chciał dać się przebadać alkomatem. Kiedy zajął miejsce w radiowozie zaczął zachowywać się bardzo agresywnie. Wyzywał policjantów, kopał i uderzał pięściami w policyjne auto.

19-latek noc zakończył w izbie wytrzeźwień. Okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za kierowania w stanie nietrzeźwości oraz znieważenie funkcjonariuszy. W odrębnym postępowaniu odpowie za spowodowanie kolizji. Na razie stracił prawo jazdy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj