19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

Tragedia nad zalewem w Radawie. Babcia utonęła na oczach wnuków

REKLAMA

Nad zalewem w Radawie 79-letnia babcia utonęła na oczach dwójki nastoletnich wnuków.

Dramat rozegrał się 18 sierpnia. Tego dnia panował upał. Termometry w południe pokazywały 33 stop. C. Kto mógł szukał ochłody nad wodą. Nad zalew w Radawie w powiecie jarosławskim wybrała się też 79-latka razem z dwójką nastoletnich wnuków.

Emerytka mimo wieku, była bardzo sprawna. Uwielbiała wodę. Podczas pływania, nagle opadała z sił i zaczęła tonąć. Na plaży wypoczywało sporo osób. Podniósł się alarm. Świadkowie wyłowili seniorkę. Kidy położono ją na brzegu, była nieprzytomna. Jakaś kobieta, która powiedział, że jest lekarzem, natychmiast przystąpiła do akcji reanimacyjnej. Wkrótce na miejsce dotarli strażacy oraz załoga pogotowia. Ratownicy kontynuowali resuscytację krążeniowo-oddechową. Akcja trwała godzinę. Mimo wysiłków ratowników, życia starszej pani nie udało się uratować.

Według relacji portalu Nowiny, który powołuje się na świadków, na miejscu nie było ratownika. Inres24.pl nie mógł zweryfikować tej informacji i sprawdzić, czy jest prawdziwa.

Sprawą zajmuje się policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj