24.3 C
Rzeszów
poniedziałek, 20 maja, 2024

Tragiczny wypadek w lesie. Traktor zmiażdżył kierowcę (†52)

REKLAMA

Ciągnik miał pomóc w leśnych pracach, stał się przyczyną tragedii. Maszyna przewróciła się przygniatając kierowcę. Niestety, życia 52-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło 24 sierpnia w południe. W lesie nieopodal Niedźwiady w powiecie ropczycko-sędziszowskim pracowało dwóch kolegów. 52-latek kierował ciągnikiem. W pewnym momencie traktor przewróciła się w trudnym leśnym ternie. Kierowca nie zdążył wyskoczyć, został przygnieciony przez ważącą ponad dwie tony maszynę.

Znajomy natychmiast wezwał pomoc. Do akcji zaangażowano strażaków z kilku jednostek OSP. Mimo wysiłków ratowników, życia ofiary nie udało się ocalić. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Obrażenia pod nadzorem prokuratora badają okoliczności zdarzenia. – Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas wykonywania różnego rodzaju prac polowych i leśnych – stwierdzają funkcjonariusze.

🚨ALARM 🚨 Dziś o godzinie 11.56 dyżurny SK KP dysponuje nasza jednostkę do przewróconego traktora /przygniecionego…

Opublikowany przez KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie Środa, 24 sierpnia 2022

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj