20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Ustawka w galerii handlowej. W ruch poszły pięści

REKLAMA

Tego jeszcze nie było. Na oczach zaszokowanych klientów galerii handlowej w Jarosławiu grupa mężczyzn postanowiła poobijać sobie twarze. Ustawkę kibiców przerwali ochroniarze. Niewiele to pomogło, bo bójka z pasażu przeniosła się na parking.

Wszystko działo się 31 sierpnia, ale dopiero teraz policja ustaliła część osób biorących udział w zajściu. A zaczęło się od szarpaniny na pasażu. Pracownicy ochrony, aby zapobiec eskalacji konfliktu, rozdzieli awanturujących się ludzi.

Trzech mężczyzn zostało przez ochronę wyprowadzonych na parking podziemny. Wtedy doskoczyła grupa napastników. Po wymianie ciosów, atakujący uciekli. W czasie zajścia jeden z pracowników ochrony został kopnięty przez jednego z agresorów w nogę.

Interweniujący na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z kamer. Ustalili, że osoby atakujące to kibice miejscowego klubu sportowego. Odpowiedzialnymi za ten czyn okazali się trzej mieszkańcy Jarosławia w wieku 19, 20 i 21 lat oraz 16-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów.Wszystkim czterem mężczyznom zostały przedstawione zarzuty udziału pobicia o charakterze chuligańskim. 21-latek odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków, a 20-latek za naruszenie nietykalności cielesnej pracownika ochrony.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj