16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Trzy seniorki pobiły się o faceta

REKLAMA

Zazdrość to niszczące uczucie w każdym wieku. W Tarnobrzegu złe emocje udzieliły się dwóm seniorkom, które na ternie ogródków działkowych pobili 80-latkę. Poszło o faceta!

Pokrzywdzona była wyzwana od najgorszych, ale na tym się nie skończyło. Doszło także do rękoczynów. 80-latka zgłosiła sprawę na policję, twierdząc, że napastniczki popychały ją, szarpały i ciągnęły za włosy.

Według ofiary sprawczynie to: sąsiadka oraz jej siostra.

Sąsiadka miała pretensje, że jej amant, który ją wcześniej czule adorował, już taki nie jest. Zaczęła obwiniać 80-latkę, że to pewnie w nią jest teraz zapatrzony. Kobieta odbierała te zarzuty. Twierdziła, że nic z mężczyzną ją nie łączy, a jeśli rozmawia to tylko na zasadzie grzecznościowego „dzień dobry”. Zazdrośnicę nic nie przekonało. Doszło do rękoczynów.

Sytuację przedstawioną przez 80-latkę potwierdziła policja w swoim postępowaniu sprawdzającym. Ale na tym na razie koniec. Okazało się, że czyn, do którego doszło można kwalifikować jako lekki uszczerbek na zdrowiu. W takim przypadku osoba pokrzywdzona musi sama skierować prywatny akt oskarżenia i dowieść przed sądem winę oskarżonego.

W przypadku skazania sprawcy grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj