18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Tragiczne zderzenie. Nie żyją kierowca i pasażerka skody

REKLAMA

Tragiczny wypadek w Bliznem w powiecie brzozowskim. 22-latek zjechał nagle osobową hondą na przeciwny pas ruchu i zderzył się ze skodą. Zginęli niewinni ludzie – kierowca skody (†60 l.) oraz jego pasażerka (†54 l.).

Drogowy dramat rozegrał się w niedzielę około godz. 5 rano. Wypadek wydarzył się w środku miejscowości, naprzeciwko Domu Strażaka. Na tym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkość. Honda, którą prowadził 22-latek, z nieznanych powodów, nagle zjechała na przeciwny pas ruchu. Doszło do zderzenia z prawidłowo jadącą skodą. Jego siła była tak ogromna, że honda przewróciła się na bok. Drugie auto zostało także kompletnie rozbite.

Skodą podróżowały 3 osoby z powiatu leskiego. Prawdopodobnie rodzina: 60-letni kierowca oraz dwie pasażerki: – 54 i 23-latka. Aby wydobyć ofiary z wraku, strażacy musieli rozciąć dach. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu. Wkrótce po przewiezieniu do szpitala, zmarła 54-letnia kobieta. Ranna została młodsza z kobieta.

Do szpitala trafił również kierowca hondy. To mieszkaniec powiatu brzozowskiego.

– Od kierowcy hondy została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu jego trzeźwości – informuje policja w Brzozowie.

Zobacz też:

Koszmarny wypadek w pracy. 40-latek zmarł w wyniku poparzeń

Tragiczne wypadki. Młodzieńcy wjechali pod tira

Groza na oblodzonej drodze. Autobus wpadł na osobówki

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj