22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Groza na oblodzonej drodze. Autobus wpadł na osobówki

REKLAMA

Czyżby zima znów zaskoczyła drogowców? Na jezdni panowała szklanka. Na wzniesieniu kierowca autobusu depnął po hamulcach, ale kolos sunął jak sanie – prosto na osobówki! Do groźnego wypadku doszło w Bystrowicach w powiecie jarosławskim. Ranna została kobieta, kierująca audi.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 6.30. Na miejscu pracowali policjanci z komisariatu w Pruchniku. Wstępnie ustalili, że kierujący autobusem 59-letni mieszkaniec gminy Chłopice, na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z audi i volkswagenem.

Autobus wypadł do rowu. Na szczęście nie było w nim pasażerów. Ranna została kierująca audi, 41-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Badanie wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policja ostrzega przed złymi warunkami drogowymi:

Opady marznącego deszczu ze śniegiem, opadające mgły i niska temperatura spowodowały, że na drogach pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach nawierzchnia jest śliska. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie się do warunków panujących na drodze.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj