18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Tragiczny pożar w Czarnej Sędziszowskiej. W zgliszczach znaleziono ciało gospodarza

REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru domu w miejscowości Czarna Sędziszowska w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Śmierć poniósł 63-letni właściciel mieszkania, a do szpitala trafił 60-letni lokator.

Do zdarzenia doszło w czwartek. Służby zgłoszenie otrzymały przed godz. 14. W budynku znajdowało się wtedy dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 60-latek lokator domu, opuścił budynek o własnych siłach. Niestety w czasie akcji gaśniczej strażacy odnaleźli ciało 63-letniego właściciela mieszkania.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policyjni śledczy. Zostały wykonane oględziny miejsca zdarzenia, co pozwoli ustalić okoliczności, w jakich doszło do pożaru. Na razie nie znane są przyczyny. Ogień pojawił się wewnątrz budynku.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj