12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragiczny finał poszukiwań 43-latka

REKLAMA

Tragiczna śmierć 43-latka w powiecie kolbuszowskim. Mieszkaniec gminy Raniżów wyszedł z domu w poniedziałek i zaginął. Jego ciało nad rzeką odnalazł brat.

Zmarły mężczyzna był kawalerem, mieszkał z matką, która we wtorek około godz. 19 przyjechała na policję, aby zgłosić zaginięcie syna. Wcześniej prowadziła poszukiwania na własną rękę. Kiedy kobieta przekazywała mundurowym informacje, skontaktował się z nią drugi syn i przekazał tragiczną wiadomość. To on w Zielonce nad rzeką znalazł ciało swojego brata.

Ofiara została znaleziona w terenie oddalonym od zabudowań. 43-latek prawdopodobnie utonął.

Ustalono, że był w sklepie, a potem wybrał się do kolegi. Możliwe, że chcąc przejść przez kładkę, potknął się i wpadł do wody. Rzeczka jest niewielka, ale głowa utknęła między korzeniami. Usiłował się ratować, niestety bezskutecznie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj