22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Nie żyje druh OSP

Tragedia w Łączkach Jagiellońskich. Spotkanie zakończone zabójstwem!

REKLAMA

16 marca wieczorem, dramatyczne wieści wstrząsnęły spokojem mieszkańców Łączek Jagiellońskich w powiecie krośnieńskim. Około godziny 21 w jednym z domów doszło do tragedii, która była zabójstwem.

Pierwsze doniesienia okazały się przerażające. Na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze odkryli ciało mężczyzny, którego obrażenia nie pozostawiały wątpliwości – wszystko wskazywało na morderstwo. Jak przekazał mediom podkom. Paweł Buczyński, rzecznik KMP w Krośnie, ofiara to 40 latek. Według mieszkańców – Jan M., strażach OSP.

Zatrzymano trzech mężczyzn, wszyscy byli nietrzeźwi. Na miejscu przebywał 68-latek, a dwóch innych uczestników biesiady (59 i 76 latek) oddalili się zanim przyjechała policja, jednak po chwili także trafili na komendę. Potem okazało się, że dwaj zatrzymani potem mężczyźnie ze zdarzeniem nie mieli nic wspólnego. Opuścili dom, zanim doszło do dramatu.

Zarzut zabójstwa usłyszał 68-letni właściciel domu Janusz T. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Twierdzi, że nic nie pamięta, bo sam miał być zaatakowany. Nieznany pozostaje motyw zbrodni. Ofiara zginęła prawdopodobnie od ciosów siekierą, którą znaleziono na miejscu zbrodni.

Za zabójstwo grozi dożywocie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj