30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Dzień Kobiet uratował seniorkę

REKLAMA

Syn chciał złożyć życzenia mamie. Nie mógł się do niej dodzwonić. Udało mu się natomiast nawiązać kontakt z sąsiadem, który w Jarosławiu uruchomił akcję ratunkową.

Wszystko działo się 8 marca. Syn z Łodzi dzwonił do 75-letniej mamy z Jarosławia. Kobieta mieszka samotnie. Przez cały dzień nie odbierała komórki. Dla syna wydało się to dziwne i bardzo niepokojące. Zatelefonował zatem do sąsiada. Sąsiad też nie mógł dostać się do seniorki. Nikt nie reagował na pukanie do drzwi. Z mieszkania dochodził natomiast dźwięk dzwoniącej komórki. Sąsiad wezwał służby ratunkowe.

Po chwili przyjechała policjanci i strażacy, którzy postanowili siłowo wejść do mieszkania. To był słuszna decyzja. Starsza pani leżała na podłodze i była półprzytomna. Kobieta nie była w stanie wstać o własnych siłach, była bardzo osłabiona. Seniorka w porę trafiła do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj